"Карпати" - "Арсенал" 1:1. Хто наступний?

Карпати1:1Арсенал
Сучков 49 Беньо 69
Тлумак, Федорів, Распопов, Іщенко, Пшеничних, Лапко (Худоб'як 46), Годвін, Шмаков, Сучков, Кобін, Фещук (Платон 65) Деонас, Розгон, Ільницький, Беньо, Закарлюка, Ярошенко, Батальський (Рібіч 80), Литовченко (Черников 15), Бредун, Брглес (Періч 74), Канкава
Попередження: Тлумак 3, Пшеничних 35, Годвін 54 Попередження: Канкава 33, Рібіч 90
Слова головного тренера київського „Арсеналу” Олександра Заварова про третій склад з ділом розійшлися. Виявилося, що найкращий футболіст СРСР 1986 року погарячкував. Тож, до Львова, на перенесену гру першого кола приїхали ті, кого за словами Заварова йому вдалося зібрати. В першу чергу в очі кинулася відсутність Сергія Мізіна – ключового гравця „Арсеналу”. Не було в основі „Карпат” і їхнього провідного гравця – Ігоря Худоб’яка. Він з’явився в другому таймі і протягом відведених йому хвилин постійно загострював ситуацію на полі.

Вже на перших секундах гри Сучков вискочив сам-на-сам з Деонасом. Захисники „канонірів” білоруському збірнику вже не могли завадити, але той з вигідної позиції не влучив по воротах. Відразу йде відповідь „Арсенала”. Батальський зумів звільнитися від опіки львів’ян і з боку лівого інсайда намагався увійти в штрафний. Воротар „Карпат” Тлумак вибіг з-за меж штрафного і зіграв рукою. Жовта картка, але загроза від воріт відведена. Гра потрохи заспокоюється і ініціатива переходить до „Карпат”. У львів’ян немає першого голеадора Батісти – через перебір жовтих карток цю гру йому довелося пропустити. На правому фланзі карпатівської атаки постійно виділяється Федорів. Один з його прострілів ледь не призвів до голу. Максим Фещук, якого постійно критикує Олександр Іщенко, не даючи м’ячу опуститися на газон пробив з кількох метрів, але влучив у Деонаса. У „Арсеналу” моментів практично немає. Гравці відверто тягнуть час, тим самим демонструючи, що нічия їх цілком задовольнить. Практично непомітний Канкава, йому постійно доводиться відходити у глибину поля у пошуках м’яча. Нарешті за 10 хвилин до кінця першого тайму грузин себе показав. Його потужний удар Тлумак з першого разу не парирував, м’яч по дивовижній траєкторії злетів над воротарем і затих вже в його рукавицях. Вже за хвилину до кінця першої половини гри, гості необачно спробували обіграти Сучкова. Той м’яча перехопив і запустив його на хід Фещуку. Останній впав, на що суддя не зреагував.

На другий тайм вийшов Худоб’як. До цього „Карпати” грали з одним нападником. Худоб’як замінив Лапка і склав пару Фещуку. Біля воріт Деонаса з кожним моментом ставало все небезпечніше. Спочатку Худоб’як спробував пробити зльоту після подання кутового – неточно. А за мить, Кобін прострілив з правого флангу і ніким не прикритий Сучков з кількох метрів розстрілює незахищений кут воріт. 1:0. Якби цей рахунок не змінився, господарі пішли б на зимову перерву на четвертому місці... „Карпати” повинні були забивати ще. Той же Худоб’як видав красиву передачу на Фещука, але форвард спершу хотів обіграти кількох захисників, а вже потім бити. Зрозуміло, що момент він втратив. За кілька хвилин – реакція Олександра Іщенка: Фещука змінюють на Платона. Тим часом в „Арсенала” нічого не виходить попереду, навіть більше, голкіперу систематично доводиться гасити пожежі у власному штрафному. Проте, „Карпати” знову помилилися при виконанні стандарту. Левова частка усіх голів, що їх пропустив Андрій Тлумак у першому колі, припадає саме на кутові. Так і цього разу – звичайна подача, десь позаду стоїть Юрій Беньо. Навіс, удар головою, гол. Заваров радіє, стадіон мовчить. Ще перед початком матчу, коли усі дізналися, що Мізіна нема трохи заспокоїлися, адже у цьому сезоні „Карпатам” дуже полюбляють забивати колишні „зелено-білі”: Єзерський, Даниловський, дублерам забив Кабанов. Тепер Беньо... Хто наступний? По другому колу?

Нічия не входила в плани „Карпат”. Відразу почалися гострі атаки. Кобін намагався ефектним ударом перекинути воротаря, м’яч відлетів до вільного Сучкова, але перед ним відразу виросла стіна захисників. „Карпати” грали справді самовіддано, намагалися видряпати перемогу. Та „Арсенал” так само намагався втримати нічию. Коли господарі на останніх хвилинах усіма силами пішли вперед, „каноніри” у кілька дотиків вивели Перича сам-на-сам з Тлумаком. На мить „Україна” затихла. Перич пробив, м’яч в руках Тлумака. Нічия.

Олександр Іщенко, головний тренер „Карпат”: "Дуже вдячний уболівальникам, які протягом сезону підтримували команду. Це діє на самовіддачу хлопців. Сьогодні на полі була справжня самовіддача, вони хотіли здобути цю перемогу. Дуже багато емоцій було в другому таймі. Команда має претензії до Максима Фещука, за його бійцівські якості. Я думаю, ми висновки зробимо. Вважаю, що ми зробили помилку, коли відрахували Ідахора".

Олександр Заваров, головний тренер „Арсеналу”: "Карпати" – хороша команда. Молоді хлопці, я думаю, незабаром гратимуть в гарний футбол. Мені було трохи важко зібрати усю команду, в одного весілля було, в інших ще щось... Тому я задоволений результатом, він по грі. В обох команд було чимало моментів, але підвела індивідуальна майстерність. Хочу вибачитися за свої заяви, якщо я чимось образив „Карпати”. Ми зібралися з хлопцями і вирішили їхати до Львова. Вони сказали, що це солідна команда. Тому, думаю, вони отримали задоволеня від гри".